Jolly JBS lako do pobjede nad Alkarom

.

Nisu domaćini Sinjanima ostavili niti tračak nade u dobar rezultat. Poveli su Velićevi igrači s 13:5, a već do kraja prve četvrtine imali su dvoznamenkasto vodstvo.

Sjajno je i u prvoj i u drugoj četvrtini igrao Ivan Novačić. Zabio je već 19 koševa u time trenucima, uz 100%-an šut iz igre. Sinjani su u 12. minuti došli na minus pet (28:23), no, raznovrsnost u napadu domaćina ponovno je došla do izražaja. Zabijali su s raznih pozicija i vodstvo je do poluvremena naraslo na 50:38.

Jednako efikasniji igrači Jolly JBS-a bili su i u nastavku utakmice. Služio ih je šut, a kad je tako i kvalitetnije momčadi od Alkara imaju s njima problema. Rasla je prednost, a zaustavila se na konačnih +25 (101:76).

Prvo ime utakmice – Novačić s 24 koša, dok su po 15 dodali Scott, Bilinovac i Brkić, a Penn je dodao 14. Pet poena dodao je i mladi Klepo.

Sljedeće subote na rasporedu je gradski derbi.

JOLLY JBS - ALKAR 101:76 (27:17, 23:21, 25:16, 26:22)
Šibenik, dvorana na Baldekinu
Suci: Denis Hadžić (Pula), Marko Stanković (Rijeka), Ivan Šverko (Rijeka).
Jolly JBS: Scott (15), Penn (14), Klepo (5), Došen, Markulin (3), Marić (3), Bilinovac (15), Papac (7), Perković, Novačić (24), Brkić (15), Špralja. Trener: Ivan Velić.
Alkar: Boban (4), Svalina (5), Modrić (3), Dominović (4), F. Vučić, Vrkić (9), Gaurina (16), Bilandžić (3), Župić, Šarac (5), H. Vučić (21), K. Vučić (6). Trener: Damir Milačić.

PREDSTAVLJAMO NAŠU MOMČAD

LIVE: KK Jolly JBS - KK Cedevita 26.04.2017.
TABLICA PLAYOFF 2016/2017, sezona 2016/2017
# Momčad Br. utakmica Bodovi
1 KK Cedevita 1 0
2 KK Jolly JBS 1 1
8. memorijalni košarkaški turnir

.

Ovaj vikend 08. i 09 .04.2017. u   organizaciji košarkaškog kluba "Jolly JBS" odigran je 8. memorijalni košarkaški turnir "Josip Slamić Primo" za dječake rođene 2005 godine i mlađe. Nastupilo je šest ekipa, uz domaćina KK Jolly JBS, još su sudjelovali KK"Split", KK"Sonik Puntamika"(Zadar), KK"ABC"(Zadar), KK"Trogir" i KK"Alkar"(Sinj).

Za peto mjesto igrali su KK Jolly JBS - KK Alkar 41 : 42,

za treće mjesto KK Trogir - KK Split   72 : 37

i za prvo mjesto KK Sonik Puntamika - KK ABC    60 : 52.

Najbolji strijelac turnira Nino Kotrulja(KK ABC - Zadar)

MVP igrać turnira David Pavin (KK Sonik Puntamika)

Pehare i medalje podijelili su Anđelko Matov(šef omladinskog pogona KK JOLLY JBS) i trener Ivan Duvančić.