Poraz u gradskom derbiju

.

Gradski derbi otišao je na stranu GKK Šibenika. Gotovo od samog početka preuzeli su konce igre u svoje ruke, imali puno više raspoloženih igrača i uz visok postotak šuta odjurili su prema svojoj 19. prvenstvenoj pobjedi.Slavili su rezultatom 87:77.

Do devete minute malena je prednost bila na strani Anzulovićeva sastava, a nakon 14:14 do kraja četvrtine Šibenik radi seriju 11:4 i s plus sedam (25:18) odlazi na predah.

Osim Novačića, i u pojedinim trenucima Scotta, drugi igrači nisu pratili ritam utakmice.  Spustili su se Velićevi igrači pred kraj četvrtine na jednoznamenkasti zaostatak, no, s +12 (48:36) Šibenika ušlo se u drugo poluvrijeme.

Nastavak nije donio neke značajnije promjene. Visoka prednost i dalje je bila na strani domaćina ovog susreta, kretala se od +16 do plus devet. Novačić i Scott (igrao s četiri prekršaja još od 17. minute) nisu mogli protiv raznovrsnih rješenja u napadačkoj igri Šibenika.

Uspjeli su igrači Jolly JBS-a smanjiti zaostatak u zadnjoj četvrtini, no, pobjeda GKK Šibenika nije bila ugrožena.

GKK ŠIBENIK – JOLLY JBS 87:77 (25:18, 23:18, 16:20, 23:21)
Šibenik, dvorana na Baldekinu
GKK ŠIBENIK: Radovčić 8, Šarić, Badžim 11, Nakić, Bašić 11, Pandurić, Turkyilmaz 5, Paić, Ivanov 12, Petani 13, Siriščević 18, Halilović 9. Trener: Vladimir Anzulović.
JOLLY JBS: Scott 19, Penn 7, Klepo, Došen, Markulin 5, Marić 10, Bilinovac 7, Papac 2, Perković, Novačić 21, Brkić 6, Špralja. Trener: Ivan Velić.

PREDSTAVLJAMO NAŠU MOMČAD

LIVE: KK Jolly JBS - KK VROS 23.04.2017.

.

Ovaj vikend 08. i 09 .04.2017. u   organizaciji košarkaškog kluba "Jolly JBS" odigran je 8. memorijalni košarkaški turnir "Josip Slamić Primo" za dječake rođene 2005 godine i mlađe. Nastupilo je šest ekipa, uz domaćina KK Jolly JBS, još su sudjelovali KK"Split", KK"Sonik Puntamika"(Zadar), KK"ABC"(Zadar), KK"Trogir" i KK"Alkar"(Sinj).

Za peto mjesto igrali su KK Jolly JBS - KK Alkar 41 : 42,

za treće mjesto KK Trogir - KK Split   72 : 37

i za prvo mjesto KK Sonik Puntamika - KK ABC    60 : 52.

Najbolji strijelac turnira Nino Kotrulja(KK ABC - Zadar)

MVP igrać turnira David Pavin (KK Sonik Puntamika)

Pehare i medalje podijelili su Anđelko Matov(šef omladinskog pogona KK JOLLY JBS) i trener Ivan Duvančić.